Summerville #117 - Luxo No Cumbuco By Carpediem
| 24ωρες υπηρεσίες 24ωρη υποδοχή | Πισίνα Εξωτερική πισίνα | Ιδιωτική παραλία Παραλία |
| Φίτνες/ Γυμναστήριο Κέντρο γυμναστικής | Αθλητικές δραστηριότητες Ένα γήπεδο τέννις | Κατάλληλο για παιδιά Παιδική χαρά |
| Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Η βίλα Summerville #117 - Luxo No Cumbuco By Carpediem έχει τη δυνατότητα να φιλοξενήσει 12 άτομα και διαθέτει σάουνα.
Αυτή η βίλα με 6 υπνοδωμάτια και 7 μπάνια διαθέτει μπαλκόνι, καθώς και ρυθμιζόμενο κλιματισμό για μια άνετη διαμονή.
Αυτή η παραθεριστική κατοικία διαθέτει τραπεζαρία με ψυγείο, φούρνο και μαγειρικά σκεύη. Οσοι θέλουν να διατηρηθούν σε φόρμα μπορούν να ασχοληθούν με σκι.
- Αεροδρόμια
- Φορταλέζα Αεροδρόμιο40 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Πρόσβαση στο διαδίκτυο
- 24ωρη υποδοχή
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Εξωτερική πισίνα
- Παραλία
- Παροχές BBQ
- Σάουνα
- Κέντρο γυμναστικής
- Σκι
- Ένα γήπεδο τέννις
Υπηρεσίες
- Ενοικίαση εξοπλισμού σκι
- Πάσο σκι
Στο δωμάτιο
- Πλυντήριο ρούχων
- Δωρεάν προϊόντα περιποίησης
- Παιδική χαρά
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο μακριά είναι το Φορταλέζα από η βίλα Summerville #117 - Luxo No Cumbuco By Carpediem;
Η βίλα Summerville #117 - Luxo No Cumbuco By Carpediem απέχει 40 χλμ. από το Φορταλέζα. - ❓
Επιτρέπεται να φέρουμε κατοικίδια σε η βίλα Summerville #117 - Luxo No Cumbuco By Carpediem;
Μπορείτε να μένετε σε η βίλα Summerville #117 - Luxo No Cumbuco By Carpediem με το κατοικίδιο ζώο σας.